Loading...
Hakkımızda 2017-08-03T10:35:46+00:00

3 AS Kimdir ?

1987 yılında İstanbul’da As Panjur adıyla kurulan firmamız, Küçük bir Cam, panjur  ve Aluminyum ve Plastik doğrama imalatı yaparak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Uzun yıllar çalıştığı sektörde büyük rekabet gücü ile ayakta kalan ve Sürekli kendini yenileyen AS PANJUR 2015 yılında Sultanbeylide satın aldığı 700m2 lik iş yeri ile şirketi buraya taşımış ve Kurumsallığa geçiş dönemini başlatmıştır. Adres değişikliği, isim ve logo değişikliği ile başlayan bu değişimle birlikte Cam ve Aluminyum sektörüne yönelik geliştirdiği yenilikçi çözüm ve hizmetleriyle, önce bulunduğu bölgenin ardından Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında saygın bir yer edindi.  Unvanını 3As Aluminyum ve Cephe Sistemleri olarak değiştiren firmamız bugün  Türkiye’nin önde gelen 23 mimarlık şirketine partnerlik yapmaktadır.

3AS olarak, sürekli gelişen teknoloji dünyasına hızla uyum sağlamayı en önemli önceliklerimizden biri olarak görüyoruz. Bu doğrultuda Bizi güçlü kılan en önemli özelliğimizin, müşterilerimizle ve ekibimizdeki üyelerle kurduğumuz uzun soluklu ilişkiler olduğunu biliyoruz ve bunu başarıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Firmamız 30 yıllık sektör tecrübesine sahip ve Türkiye’nin önde gelen mimarlık şirketleri ile çalışmaktadır. Türkiye’de Otomatik Kepenk, Fotoselli kapı Aluminyum Doğrama, Aluminyum Cephe ve Jaluzi sistemlerinde on binlerce müşteriye hizmet vermekteyiz. Sizde A+ bir uygulama istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

FAALİYET ALANLARIMIZ

Genellikle Kurumsal Mimarlık şirketleri ile partner olarak çalışan firmamız, yılların kazandırdığı müşteri potansiyeli ile bireysel projelere’de imza atmaktadır. Birçok kamu projesine imza atan 3AS Aluminyum tamamladığı tüm projelerde söz verdiği tarihte taahüdünü yerine getirerek bugün çalıştığı tüm kurumsal müşterilerinin ilk tercihidir.

KAMU PROJELERİ 91%
KURUMSAL PROJELER 87%
SPOR KLÜPLERİ 93%
BİREYSEL PROJELER 93%
MİMARİ PLANLAMALAR 98%
TEKNİK SERVİS 96%

ÇALIŞMA SÜRECİ

Çalışmalarımızda odak noktamız sizsiniz, bu nedenle fikir ve düşünceleriniz bizim için çok önemli.

PROJELENDİRME

Öncelikle istekleriniz ve öncelikleriniz belirlenir, gerekli ölçü ve doneler alındıktan sonra projelendirme aşamasına geçilir.

3D SUNUM

Projeniz isteğinize göre çizilikten sonra size bir prototip yada render alınmış baskı ile sunum yapılır. Yapılacaklar ve kullanılacak malzemeler hakkında bilgi verilir.

BİTİŞ

Projenizinin size teslimi sırasında yapılan işler ve kullanılan malzemeler kontrol edilir ve net ölçü alınarak olası + / – fiyat hesaplanır.

VİZYONUMUZ

Tüketicilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek, güvenilir, kazançlı çözümler sunan lider bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

3 AS, pazar ihtiyaçlarına ve müşteri çeşitliliğine en uygun ürün ve hizmeti sunarak, bulunduğu pazarlarda uyguladığı projeler ile rekabeti oluşturan firmalardan biri olmak ve 3AS, çalışanların, müşterilerin, tedarikçilerin, partnerlerin ve tüketicilerin mutluluk ve gurur duyduğu, karlı bir şirket  olarak devamlılığını sağlamak.